Ucztuj z The Strings

Występ o charakterze tła muzycznego podczas różnego rodzaju eventów tj bankiety, rauty, uroczyste kolacje firmowe i rodzinne, koktajle, imprezy plenerowe.

Oferowana oprawa stworzy wyjątkową atmosferę do rozmów i konsumpcji.

W repertuarze  znajdą się przeboje muzyki klasycznej, filmowej, rozrywkowej, standardy jazzowe.

 

Przekaż dalej

Muzyka, zespół na bankiet

Nie ma nic przyjemniejszego niż radosna uczta przy dźwiękach muzyki. Wyborny posiłek, klimatyczne miejsce i trafnie dobrany zespół muzyczny to niezawodna recepta na udane spotkanie, zarówno w gronie rodzinnym, jak i biznesowym. Oprawa muzyczna kameralnego bankietu czy wernisażu powinna dyskretnie budować miłą atmosferę, która sprzyja konwersacji, dlatego warto wybrać odpowiednią muzykę i zespół.

Kwartet smyczkowy The Strings to doskonała propozycja na kameralne uroczystości i eventy. Podstawowy skład naszego zespołu na bankiet to cztery urocze artystki, które wykonują muzykę zaaranżowaną na skrzypce, altówkę oraz wiolonczelę. Jednak, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów, istnieje możliwość powiększenia składu o wokal. Nasze koncerty to propozycja dla tych, którzy oczekują od wykonawców dużo pozytywnej energii i muzycznych wrażeń na najwyższym poziomie.

Nasz kwartet smyczkowy stworzy oryginalne, a zarazem wyrafinowane tło muzyczne, dopasowane do charakteru każdej uroczystości. Muzyka w naszym wykonaniu to perfekcyjnie zaaranżowane utwory z klasycznego repertuaru, a także standardy jazzowe oraz przeboje muzyki rozrywkowej i filmowej. Oferujemy występy idealne na bankiety, rauty, uroczyste kolacje firmowe i rodzinne, koktajle oraz imprezy plenerowe. Nasz kwartet to nie tylko profesjonalne wykonanie i trafnie dobrany repertuar, to również doskonała prezencja na scenie. Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a także instytucje kulturalne i samorządy.

B. Howard – „Fly me to the moon” // Rozrywka
  1. B. Howard – „Fly me to the moon” // Rozrywka
  2. „Kobieta i mężczyzna” // Film & musical
  3. J. Pachelbel – „Canon” // Muzyka na ślub
  4. J.S. Bach – „Aria na strunie G” // Muzyka na ślub
  5. Cher – „The Shoop Shoop” // Pop 60's & 70's & 80's
  6. Hinduska Melodia Ludowa // Muzyka ludowa
  7. J. Brahms – Taniec węgierski nr 5 // Klasyka
  8. The Breinstorm – Maybe // Rozrywka
  9. J. Strauss – Walc „Odgłosy wiosny” // Klasyka
  10. G. Bizet – Habanera z suity „Carmen” // Klasyka