Ślub z The Strings

Oprawa ceremonii ślubnych, cywilnych i kościelnych w wykonaniu zespołu smyczkowego.

W repertuarze utwory najpiękniejsze pieśni Ave Maria takich kompozytorów jak Bach Gounod, Schubert, Caccini i wiele innych klasycznych utworów ślubnych, głównie na ceremonie kościelne. Na ceremonie cywilne oferujemy przeboje miłosne, muzykę filmową. Występujemy również w mniejszym składzie jak trio czy duet lub w zestawie z harfą, gitarą czy wokalem. Zespół może również umilić gościom składanie życzeń lub uroczysty obiad zaraz po ceremonii.

Najpiękniejsza muzyka na Ślub - kwartet, skrzypce, śpiew, harfa.Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych dotychczasowych klientów!

 


J.S. Bach – „Aria na strunie G”


J. Pachelbel – „Canon”

Przekaż dalej

Skrzypce, skrzypek na ślub

Ślub to wydarzenie, które wymaga szczególnej i wyjątkowej oprawy muzycznej. Bez względu na miejsce i charakter ceremonii, muzyka klasyczna sprawdzi się tutaj idealnie. Jest piękna, nastrojowa, a przede wszystkim wzruszająca. Jednak wybór klasycznego repertuaru to nie wszystko, liczy się jeszcze profesjonalne wykonanie oraz odpowiednia prezencja. Idealna oprawa muzyczna na ślub to perfekcyjne połączenie wszystkich tych elementów, dlatego serdecznie polecamy Państwu nasz zespół - żeński kwartet smyczkowy The Strings.

Jeśli marzycie o tym, by na ślubie pięknie zagrał wam skrzypek, pomyślcie, jaki efekt wywoła cały kwartet smyczkowy. Muzyka wykonana na kilka instrumentów sprawi, że wrażenie z uroczystości pozostaną niezapomniane. W naszym składzie nie ma wprawdzie skrzypka, są za to dwie niezwykle zdolne skrzypaczki oraz fantastyczne artystki, grające na altówce i wiolonczeli. Oprawa ceremonii ślubnych, cywilnych i kościelnych w wykonaniu zespołu smyczkowego charakteryzuje znacznie większa dynamika i energia niż akompaniament pojedynczych skrzypiec, a przede wszystkim więcej emocji.

Muzyka na ślub kwartetu The Strings to klasyka w koncertowym wykonaniu. Na uroczystość kościelną tradycyjnie polecamy piękną pieśń Ave Maria w interpretacji wybranego kompozytora - Bacha i Gounda, Schuberta lub Cacciniego. Oprócz tego wykonujemy też inne utwory klasyczne na skrzypce, altówkę oraz wiolonczelę, które uświetnią nie tylko samą ceremonię, lecz także sprawdzą się doskonale w trakcie składania życzeń oraz podczas uroczystego obiadu.

B. Howard – „Fly me to the moon” // Rozrywka
  1. B. Howard – „Fly me to the moon” // Rozrywka
  2. „Kobieta i mężczyzna” // Film & musical
  3. J. Pachelbel – „Canon” // Muzyka na ślub
  4. J.S. Bach – „Aria na strunie G” // Muzyka na ślub
  5. Cher – „The Shoop Shoop” // Pop 60's & 70's & 80's
  6. Hinduska Melodia Ludowa // Muzyka ludowa
  7. J. Brahms – Taniec węgierski nr 5 // Klasyka
  8. The Breinstorm – Maybe // Rozrywka
  9. J. Strauss – Walc „Odgłosy wiosny” // Klasyka
  10. G. Bizet – Habanera z suity „Carmen” // Klasyka